Álláslehetőség népegészségügyi/ egészségfejlesztési végzettségű szakember

2019. április 17. - 10:30
Zuglói Egészségügyi Szolgálat Egészségfejlesztési Irodája népegészségügyi koordinátor munkatársat keres.

Zuglói Egészségügyi Szolgálat Egészségfejlesztési Irodája (1148 Budapest, Örs vezér tere 23.) pályázatot hirdet az VEKOP-7.2.2-17 kódszámú „Az alapellátás és népegészségügy rendszerének átfogó fejlesztése - népegészségügy helyi kapacitás fejlesztése" c. projektben népegészségügyi koordinátor munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

2019.05.01.- 2020.09.30.–ig tartó projekt időszakban, majd azt követő 36 hónap fenntartási időszakban határozott idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő (heti 40 óra)

A munkavégzés helye:

1146 Budapest, Hermina út 7.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

• A projekt szakmai programtervében foglaltak alapján részvétel az egyes programelemek megvalósításában.
  • Részvétel a közösségi programok szervezésében és lebonyolításában.
  • Primer prevenciós csoportfoglalkozások, edukációk tartása különböző színtereken és témákban.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a projekt megvalósításában résztvevő munkatársakkal, projektpartnerekkel.
  • Beszámolók készítése, dokumentációk naprakész vezetése.
  • Részvétel a projekt által szervezett megbeszéléseken, egyeztetéseken.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására a pályázatban foglaltak az irányadók, plusz cafeteria és helyi utazási finanszírozás.

Pályázati feltételek:

• Főiskolai vagy egyetemi szintű népegészségügyi vagy egészségfejlesztési területen szerzett diploma.
  • Büntetlen előélet.
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• Egyetem, Népegészségügyi felügyelő, egészségfejlesztő MSC diploma
  •   Projektmunkában, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Foglalkozások tartásában, prezentálásban való jártasság
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Rugalmasság

Elvárt kompetenciák:

• Szakmai igényesség
  • Gyakorlatiasság
  • Önálló munkavégzésre, precizitásra való igény
  • Megbízhatóság
  • Jó kapcsolatteremtő és tárgyalókészség
  • Stressztűrő képesség
  • Hatékony időgazdálkodás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•     Szakmai gyakorlatot igazoló önéletrajz

• Végzettséget igazoló okiratok
  • 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (alkalmazás esetén)
  • Motivációs levél

A munkakör betölthetőségének időpontja: elbírálást követően azonnal

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. április 29.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Szécsi Emese a Zuglói Egészségfejlesztési Iroda vezetője nyújt, a 0670/501-5414 telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Szakmai önéletrajzot, motivációs level bérigény megjelöléssel elektronikus úton a Zuglói Egészségfejlesztési Iroda részére a e-mail címre, illetve másolatban a címre várjuk.

Időzített hír: