„Élj a szíved szerint”
Már gyermekkorban érdemes elkezdeni a legveszélyesebb betegség megelőzését: a szív világnapján szűrővizsgálatok és előadások hívják fel a figyelmet a kockázatokra.
Új szó az egyetemi szótárban: yoUDay
Telt házra készülnek a szervezők a Debreceni Egyetem szeptember 28-i, különleges tanévindító stadionshow-ján. Az új kezdeményezés nemcsak sok sztárt vonultat fel, de a közönséget is megmozgatja.
Legnagyobbként a legjobbak között
A Times Higher Education (THE) 2016-2017-es világrangsora szerint Magyarország legnagyobb felsőoktatási intézménye a Debreceni Egyetem.
Hello, Erasmus!
Igazi magyaros vacsorával és táncházzal köszöntötték a Debreceni Egyetemre érkezett külföldi hallgatókat.
Köztársasági ösztöndíj a legjobbaknak
A Debreceni Egyetem 112 kimagasló teljesítményt nyújtó hallgatója részesült köztársasági ösztöndíjban a 2016/2017-es tanévben. Legnagyobb létszámban a TTK diájai, akik csütörtökön vették át az elismerést igazoló oklevelet.
SET - sport, életmód, terápia
Átadták a Debreceni Egyetem Sportdiagnosztikai, Életmód és Terápiás (SET) Központját a Nagyerdei Stadionban.
Orientation week
Csúcsot döntött az őszi félévben a Debreceni Egyetemre érkező Erasmus-hallgatók létszáma, akiket változatos programokkal köszöntött az intézmény.
Életmentő kossuthosok
Előkelő helyezéseket értek el az országos elsősegélynyújtó versenyen a Debreceni Egyetem köznevelési intézményeinek diákjai.
Több mint negyven ország vár!
Hallgatók, oktatók és munkatársak is utazhatnak az Erasmus+, illetve a Campus Mundi ösztöndíjprogramokkal.
Ismét a legjobbak között!
Ma hozták nyilvánosságra a QS nemzetközi felsőoktatási rangsorát. A Debreceni Egyetem a külföldi hallgatók számával az első a hazai intézmények összehasonlításában.